české odborné zdroje na jednom místě

Digitální knihovna

Máte ve své instituci knihy, časopisy, vlastní dokumenty v elektronické podobě, které chcete zpřístupnit svým uživatelům nebo zaměstnancům a hledáte vhodnou platformu? Potřebujete své dokumenty zabezpečit proti stažení a nelegálnímu šíření? Jako bonus pak nabízíme propojení s citačním manažerem a mobilní aplikaci pro čtení a poznámkování na tabletech a telefonech se systémem Android. Do Pablikada si můžete nahrát i digitální obsah zakoupený od nás.

Výhody

Podpora institucionální autentizace

Podporujeme různé způsoby připojení uživatelů prostřednictvím účtů instituce. Využít lze přihlašování přes Shibboleth, LDAP, EZ-Proxy, připojení prostřednictvím IP adresy nebo e-mailu instituce.

Zabezpečení dokumentů

Časopisy lze číst na webu nebo v mobilní aplikaci. V obou případech zajistíme, aby si váš text nemohl nikdo jen tak volně stáhnout, ale dostali se k nim jen vaši přihlášení uživatelé.

Fulltextové vyhledávání

Aplikace Pablikado disponuje kvalitním vyhledáváním, které prohledává nejen vybraná pole (autor, název, klíčová slova), ale také plné texty. Časopisy lze také prohlížet dle ročníků, čísel a jednotlivých článků.

Mobilní aplikace

Vaši uživatelé mohou zdarma využívat mobilní aplikaci pro Android, kde lze dokumenty číst, podtrhávat a zvýrazňovat texty, volně kreslit a citovat vybrané pasáže textů.

Propojení s Citace PRO Plus

Všechny texty lze citovat v citačním manažeru Citace PRO Plus. Vaši uživatelé tak již nikdy nezapomenou, z jakého zdroje citát získali a zlepší se tím jejich citování. Bojujte proti plagiátorství ve vaší instituci.

Nahrání licencovaných zdrojů

Do Pablikada si můžete nahrát i licencovaný odborný obsah (knihy, časopisy) zajišťovaný naší společností.

Kdo Pablikado používá

Chcete se přidat?

Pro vaši instituci nastavíme zkušební přístup na 1 měsíc. Během této doby si do systému nahrajete několik dokumentů a můžete si jej nezávazně vyzkoušet. Pro další informace, nastavení zkušebního přístupu a cenovou nabídku kontaktujte naše obchodní oddělení:

Zuzana Teplíková Zuzana Teplíková
zuzana.teplikova@citace.com
Tel. 778 157 127