Databáze odborných zdrojů

Nabídněte svým uživatelům odborný digitální obsah od českých a slovenkých vydavatelů z jednoho místa. Pablikado obsahuje kvalitní open access i komerční periodika, které se nacházejí na prestižních seznamech jako je seznam časopisů Rady vlády, ERIH, Scopus apod. Kromě toho nabízíme i desítky odborných monografií. Nahrát můžete i vlastní licencovaný digitální obsah a zpřístupnit jej tak svým uživatelům

Získat demoverzi

Kolekce

Univerzální kolekce

Multioborová kolekce určená zejména velkým univerzitám, které požadují komplexní pokrytí oborů, kolekce obsahuje 67 časopisů a 53 knih.

Zobrazit obsah kolekce

Výhody

Podpora institucionální autentizace

Podporujeme různé způsoby připojení uživatelů prostřednictvím účtů instituce. Využít lze přihlašování přes Shibboleth, LDAP, EZ-Proxy, připojení prostřednictvím IP adresy nebo e-mailu instituce.

Široká nabídka titulů

Vyberte si univerzální nebo oborově zaměřenou kolekci. Zařazujeme do nich kvalitní český a slovenský obsah. Číst je můžete ve svém prohlížeči po přihlášení do služby Pablikado.

Mobilní aplikace

Vaši uživatelé mohou zdarma využívat mobilní aplikaci pro Android, kde lze dokumenty číst, podtrhávat a zvýrazňovat texty, volně kreslit a citovat vybrané pasáže textů.

Propojení s Citace PRO Plus

Všechny texty lze citovat v citačním manažeru Citace PRO Plus. Vaši uživatelé tak již nikdy nezapomenou, odkud byla citace stažena a zlepší se tím jejich citování. Bojujte proti plagiátorství ve vaší instituci.

Kdo Pablikado používá

Objednat

Pro vaši instituci nastavíme zkušební přístup na 1 měsíc. Během této doby si můžete systém nezávazně vyzkoušet. Pro další informace, nastavení zkušebního přístupu a cenovou nabídku kontaktujte naše obchodní oddělení:

Zuzana Teplíková Zuzana Teplíková
zuzana.teplikova@citace.com
Tel. 778 157 127