Čtěte online

Odborný obsah v češtině přímo na vašem počítači nebo tabletu. Čtěte knihy, časopisy a další dokumenty prostřednictvím účtu vaší školy nebo instituce.

Přihlásit se

Google Play Čtěte, zvýrazňujte text, podtrhávejte, škrtejte a přenášejte citace do citačního manažeru Citace PRO z mobilní aplikace Pablikado.

Výhody

Nabídka českých odborných zdrojů

Široká nabídka odborných časopisů a knih v češtině, které jsou dostupné z jednoho místa.

Přihlášení přes instituci

Nemusíte se registrovat. Přihlášení je stejné, jako když se hlásíte k jiným databázím vaší instituci.

Dostupné i offline

Jedete do zahraničí, nebo na chatu, kde není signál? Stáhněte si publikace do mobilního zařízení, kde vám budou k dispozici i offline.

Fulltextové vyhledávání

Pablikado umožňuje vyhledávat nejen podle názvu, autorů a klíčových slov, ale také v plných textech dokumentů.

Propojení s Citace PRO Plus

V naší mobilní aplikaci můžete citovat konkrétní pasáže. Ty se následně přenesou včetně zdroje a strany do Citace PRO Plus.

Pablikado v číslech

až 119 časopisů
až 23861 článků
až 83 knih

* dle toho, kolik má vaše instituce zakoupeno

Funkce

Citujte jednoduše

Jednoduše si v mobilní aplikaci označíte text a ten se uloží i se zdrojem a číslem strany do citačního manažeru Citace PRO Plus. Odtud jej pak jednoduše zkopírujete do své diplomové práce.

Jako s papírem

Pracujte s elektronickým textem jako s tištěným. Podtrhávejte, zvýrazňujte, škrtejte, vkládejte poznámky nebo si do dokumentu kreslete. Nenechte se omezovat technologiemi. Využijte jejich výhod.

Čtěte i česky

České odborné zdroje na jednom místě moc nenajdete. Chceme to změnit. Víme, že i v českých časopisech a knihách najdete množství důležitých a originálních informací . Proč je tedy složitě hledat na internetu, když máte Pablikado.

Přihlášení bez registrace

Do Pablikada se přihlašujete přes účet vaší instituce. Studujete na vysoké škole, zadejte své přihlašovací údaje a máte přístup k tisícům článkům a knihám bez registrace.

Čtete online

Jste doma, ve škole, jedete ve vlaku nebo odpočíváte na pláži? Všude s sebou můžete mít svou knihovnu odborných zdrojů. Už žádné tahání knih v batohu. Stačí vám pouze přístup na internet.